Kategorie
20 kwi 2018

Nowość w ofercie! Niemiecka marka Scheppach.

Mamy przyjemność poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty niemieckiej marki Scheppach.

 

O marce Scheppach

Scheppach to marka wywodząca się z Ichenhausen w południowych Niemczech. Firma posiada już ponad 80-letnie doświadczenie. W jej szerokim asortymencie znajduje się ok. 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej czy remontowej.

Scheppach to producent sprzętu wykorzystywanego przy profesjonalnej i hobbystycznej obróbce drewna, narzędzi spalinowych, czy systemów przechowywania. Marka z niemieckim rodowodem dostarcza m.in. piły ukosowe i stołowe, heblarki czy stołowe szlifierki tarczowe, które doceniają zarówno małe zakłady produkcyjne, jak i majsterkowicze. Szeroki asortyment, maszyny produkowane w zgodzie z najwyższymi normami bezpieczeństwa i konkurencyjna cena to znaki rozpoznawcze Scheppach.

 

Atuty produktów marki Scheppach

Produkty marki Scheppach zbierają szerokie grono zadowolonych użytkowników dzięki niskiej awaryjności, precyzji z jaką zostały wykonane oraz idealnej proporcji jakości do ceny.

 

Serwis gwarancyjny

Produkty marki Schepach objęte są dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door - odbieramy, naprawiamy i odsyłamy - wszystko bez żadnych kosztów.

 

Chcesz przjerzeć naszą ofertę na produkty marki Scheppach?

Kliknij tutaj